Monday, May 30, 2011

the perfect blouse

Długo trwały nasze poszukiwania idealnej letniej bluzki. Wszystkie, na jakie trafiałyśmy do tej pory były za długie, za krótkie, za szerokie, za wąskie, za bardzo błyszczące, albo po prostu nie w naszym kolorze. I kilka dni temu w końcu ją znalazłyśmy :) Naszym zdaniem jest idealna - jasnokremowa, z cienkiego, ciut transparentnego, ale nie błyszczącego materiału. Dzięki drapowaniom po bokach fajnie wygląda i do spódnicy z wysokim stanem, i do jeansowych rurek.

Hemos tardado mucho tiempo en encontrar una camisa ideal para el verano. Todas que hemos visto eran demasiado largas, demasiado cortas, demasiado ajustadas o en otro color. Hace poco la encontramos por fin! Esa es ideal - de color crema, de tejido muy fino, un poco transparente pero no brillante. Queda bien tanto como con una falda como con unos pantalones.


Jeżeli też macie na taką ochotę wciąż można ją zamówić na stronie internetowej miss selfridge - z kodem GETMORESTYLE1 przy zakupach powyżej 75 funtów czeka na Was zniżka i darmowa wysyłka - może to dobra okazja do odrobinę większe zakupy? :)

Si os apetece comprar la misma la podeis pedir en la pagina de miss selfridge. Con el codigo GETMORESTYLE1 con la compra de mas de 75 libras os espera un descuento y el envio gratis. 

4 comments: