Thursday, June 2, 2011

beige & brown

Po ostatnich dniach szaleństw z soczystymi, letnimi kolorami, dzisiaj dla odmiany wracamy do klasyki. Połączenie brązu z beżem jest spokojne i eleganckie - chociaż na wybiegach te kolory pojawiają się zazwyczaj dopiero w sezonie jesień/ zima, to na co dzień naszym zdaniem nadają się idealnie do pracy czy na uczelnię i to bez względu na porę roku. A żeby nie było nudno, poeksperymentowałyśmy z biżuterią :)

Despues de los ultimos posts llenos de colores intensos de verano, hoy volvemos a lo clasico. La combinacion de marron y beige es muy tranquila y elegante - aunque esos colores normalmente suelen ser de otoño/invierno, son ideales para trabajar y atemporales. Y para que no sea aburrido hemos puesto mas bisuteria.
Marynarka, którą Wam przedstawiamy, to nasz łup z zeszłorocznej wyprzedaży w Zarze. Przypomina nam to o fakcie, że już niedługo znów będzie można wyruszyć na zarowe wyprzedażowe polowanie :)) Z tego co wiemy, dokładna data już się klaruje i mamy nadzieję, że pod koniec tygodnia będziemy mogły się nią z Wami podzielić. Zaglądajcie!

La americana la compramos la temporada pasada en Zara de rebajas. Dentro de poco ya se empiezan otra vez! :)

Marynarka (americana): Zara
Spodnie (pantalones): Vero Moda
Koszulka (camiseta): Topshop
Buty (zapatos): Lefties
Naszyjnik i pierścionek (collar y anillo): H&M
Zegarek (reloj): Michael Kors
Torebka (bolso): Marc by Marc Jacobs

No comments:

Post a Comment